Komunikat

Jeżeli zauważysz u siebie lub dziecka objawy choroby, prosimy o odwołanie wizyty i skorzystanie z innego terminu.

Ośrodek leczenia skoliozy Łódź

O nas

Jesteśmy zespołem licencjonowanych fizjoterapeutów zajmujących się rehabilitacją dzieci, młodzieży oraz dorosłych, zwłaszcza w zakresie skolioz, skrzywień kręgosłupa oraz wad postawy.

Podczas terapii głównie wykorzystujemy metodę F.E.D. W zależności od stadium choroby, rodzaju schorzenia kręgosłupa, w zabiegach wykorzystujemy inne metody z kinezyterapii, które są niezbędne w leczeniu wad postawy.

Nasza wiedza, a zwłaszcza doświadczenie zawodowe, w tym zdobyty certyfikat uprawniający do terapii metodą F.E.D, pozwala skutecznie walczyć z postępującymi schorzeniami oraz wadami postawy, na różnych etapach ich diagnozowania.

Terapia FED

Terapia ta opracowana przez prof. Santosa Sastre Fernandeza jest jedyną na dzień dzisiejszy alternatywą dla zabiegów operacyjnych. Nasi specjaliści posiadają certyfikat uprawniający do leczenia, uzyskany od twórcy tej metody.

Oferujemy również kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne z zastosowaniem różnorakich technik leczniczych. W ramach zabiegów wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt najnowszej generacji.

Serdecznie zapraszamy !

Oferta

Skontaktuj się

wpisz: dtap

* Admistratorem danych przesłanych przez ten formularz jest firma ATP FED. Dane gromadzone są jedynie celem odpowiedzi na przesłany formularz. Masz prawo poprosić Administratora o usunięcie przesłanych danych.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X
x

ATP FED w Łodzi, jako placówka medyczna, funkcjonuje w tzw. reżimie sanitarnym: codzienna dezynfekcja aparatów, urządzeń, ozonowanie oraz odkażanie całych pomieszczeń przy użyciu najnowocześniejszych środków zwalczających bakterie i wirusy w tym Covid-19 pozwala na ciągłość terapii Naszych pacjentów bez przerw związanych z kwarantanną bądź innymi wydarzeniami dotyczącymi pandemii.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami dot. pandemii Covid-19, celem kontynuowania rehabilitacji Naszych pacjentów, musimy przypomnieć, a zarazem wprowadzić kilka zmian w funkcjonowaniu placówki:

  • celem ograniczenia osób przebywających w pomieszczeniach ATP FED, rodzice, a zwłaszcza dziadkowie naszych pacjentów, winni pozostawać na zewnątrz we własnych pojazdach chyba, że przyjechali środkami komunikacji miejskiej, bądź jest konieczność skorzystania z WC
  • na konsultacje lekarskie zapraszamy pacjentów indywidualnie, a dzieci z jedną osobą towarzyszącą,
  • na zabiegi prosimy bezwzględnie zabierać maseczki, rękawiczki jednorazowe oraz ręczniki własne,
  • przypominamy o obowiązku dezynfekcji rąk przed zabiegiem/konsultacją oraz po zabiegu/konsultacji. (bezdotykowe stacje dezynfekcji)
  • pacjenci lub ich opiekunowie z widocznymi objawami jakiejkolwiek infekcji (katar, kaszel , gorączka, ból gardła itp.) proszeni są o bezwzględne odwołanie zabiegów i pozostanie w domu
  • w przypadku kontaktu z osobą zakażoną Covid-19 (kwarantanna, obserwacja )prosimy o niezwłoczne poinformowanie telefoniczne

Przepraszamy Państwa za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

X