Kontakt

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub skorzystaj z innej, dogodnej dla Ciebie formy kontaktu. Zapewniamy szybkie i rzeczowe odpowiedzi!

Nr. konta do płatności online:
32 1050 1461 1000 0097 0062 2187

ATP FED w Łodzi, jako placówka medyczna, funkcjonuje w tzw. reżimie sanitarnym: codzienna dezynfekcja aparatów, urządzeń , ozonowanie, oraz odkażanie całych pomieszczeń przy użyciu najnowocześniejszych środków zwalczających bakterie i wirusy w tym Covid-19 pozwala na ciągłość terapii Naszych pacjentów bez przerw związanych z kwarantanną bądź innymi wydarzeniami dotyczącymi pandemii.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami dot. pandemii Covid-19, celem kontynuowania rehabilitacji Naszych pacjentów, musimy przypomnieć, a zarazem wprowadzić kilka zmian w funkcjonowaniu placówki:

  • celem ograniczenia osób przebywających w pomieszczeniach ATP FED, rodzice, a zwłaszcza dziadkowie naszych pacjentów, winni pozostawać na zewnątrz we własnych pojazdach chyba, że przyjechali środkami komunikacji miejskiej, bądź jest konieczność skorzystania z WC
  • na konsultacje lekarskie zapraszamy pacjentów indywidualnie, a dzieci z jedną osobą towarzyszącą,
  • na zabiegi prosimy bezwzględnie zabierać maseczki, rękawiczki jednorazowe oraz ręczniki własne,
  • przypominamy o obowiązku dezynfekcji rąk przed zabiegiem/konsultacją oraz po zabiegu/konsultacji. (bezdotykowe stacje dezynfekcji)
  • pacjenci lub ich opiekunowie z widocznymi objawami jakiejkolwiek infekcji (katar, kaszel , gorączka, ból gardła itp.) proszeni są o bezwzględne odwołanie zabiegów i pozostanie w domu
  • w przypadku kontaktu z osobą zakażoną Covid-19 (kwarantanna, obserwacja )prosimy o niezwłoczne poinformowanie telefoniczne

Przepraszamy Państwa za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Informujemy iż zgodnie z decyzją Rządu od dnia 4 maja br. wykonujemy na bieżąco zabiegi rehabilitacyjne.

Trasa dojazdu do naszego ośrodka >>

OŚRODEK LECZENIA
SKOLIOZ, LORDOZ, KIFOZ – Z URZĄDZENIEM F.E.D.®
FIZJIOTERAPIA I REHABILITACJA


ul. Pomorska 41
90-203 Łódź

NIP: 726 156 34 96

42 207 72 62
795 006 645

info@atp-fed.pl
atp-fed.pl

Regulamin ośrodka ATP FED Regulamin rehabilitacji

Zapraszamy do kontaktu


Administratorem danych jest firma ATP FED. Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt celem odpowiedzi na ten formularz. Masz prawo usunąć dane jakie przesłałeś tym formularzem - kontaktując się z nami.

wpisz: pyvv
metoda fed na facebook
english version